Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Bilgin Yüksel
BİLGİN YÜKSEL (Adana Çocuk Endokrinolojisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BİLGİN YÜKSEL (Adana Çocuk Endokrinolojisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. BİLGİN YÜKSEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. BİLGİN YÜKSEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BİLGİN YÜKSEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BİLGİN YÜKSEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BİLGİN YÜKSEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BİLGİN YÜKSEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BİLGİN YÜKSEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.BİLGİN,  YÜKSEL,   AdanaBİLGİN YÜKSEL Muayene ÜcretiBİLGİN YÜKSEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBİLGİN YÜKSEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBİLGİN YÜKSEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBİLGİN YÜKSEL Hakkında BilgiYorumlarBİLGİN YÜKSEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBİLGİN YÜKSEL HakkındaBİLGİN YÜKSEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBİLGİN YÜKSEL ÖzgeçmişiBİLGİN YÜKSEL RandevuBİLGİN YÜKSEL MuayenehaneBİLGİN YÜKSEL Muayene ÜcretiBİLGİN YÜKSEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBİLGİN YÜKSEL BulGetirBİLGİN YÜKSEL NeredeCep NoBİLGİN YÜKSEL UzmanıBİLGİN YÜKSEL Özel MuayeneBİLGİN YÜKSEL NumarasıBİLGİN YÜKSEL Nerede ÇalışıyorBİLGİN YÜKSEL GörevliUzmanlıkAileBİLGİN YÜKSEL ŞikayetBİLGİN YÜKSEL ÖneriBİLGİN YÜKSEL EleştiriHastalıklarıYorumlarBİLGİN YÜKSEL KimdirSekreterHemşireBİLGİN YÜKSEL Yeni BilgileriBİLGİN YÜKSEL Hakkında BilgiCerrahHekimBİLGİN YÜKSEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBİLGİN YÜKSEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBİLGİN YÜKSEL Doğum TarihiİrtibatBİLGİN YÜKSEL Tedavi OlanlarSağlıkBİLGİN YÜKSEL ÖzgeçmişBİLGİN YÜKSEL BiyografiCerrahisiBİLGİN YÜKSEL DoktordurBİLGİN YÜKSEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBİLGİN YÜKSEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBİLGİN YÜKSEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukEndokrinolojisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 117,407 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır