Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ali Kemal Topaloğlu
ALİ KEMAL TOPALOĞLU (Adana Çocuk Endokrinolojisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ KEMAL TOPALOĞLU (Adana Çocuk Endokrinolojisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. ALİ KEMAL TOPALOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. ALİ KEMAL TOPALOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ KEMAL TOPALOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ KEMAL TOPALOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ KEMAL TOPALOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ KEMAL TOPALOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ KEMAL TOPALOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.ALİ,  KEMAL,  TOPALOĞLU,   AdanaALİ KEMAL TOPALOĞLU Muayene ÜcretiALİ KEMAL TOPALOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ KEMAL TOPALOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ KEMAL TOPALOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ KEMAL TOPALOĞLU Hakkında BilgiYorumlarALİ KEMAL TOPALOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ KEMAL TOPALOĞLU HakkındaALİ KEMAL TOPALOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ KEMAL TOPALOĞLU ÖzgeçmişiALİ KEMAL TOPALOĞLU RandevuALİ KEMAL TOPALOĞLU MuayenehaneALİ KEMAL TOPALOĞLU Muayene ÜcretiALİ KEMAL TOPALOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ KEMAL TOPALOĞLU BulGetirALİ KEMAL TOPALOĞLU NeredeCep NoALİ KEMAL TOPALOĞLU UzmanıALİ KEMAL TOPALOĞLU Özel MuayeneALİ KEMAL TOPALOĞLU NumarasıALİ KEMAL TOPALOĞLU Nerede ÇalışıyorALİ KEMAL TOPALOĞLU GörevliUzmanlıkAileALİ KEMAL TOPALOĞLU ŞikayetALİ KEMAL TOPALOĞLU ÖneriALİ KEMAL TOPALOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ KEMAL TOPALOĞLU KimdirSekreterHemşireALİ KEMAL TOPALOĞLU Yeni BilgileriALİ KEMAL TOPALOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimALİ KEMAL TOPALOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ KEMAL TOPALOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ KEMAL TOPALOĞLU Doğum TarihiİrtibatALİ KEMAL TOPALOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkALİ KEMAL TOPALOĞLU ÖzgeçmişALİ KEMAL TOPALOĞLU BiyografiCerrahisiALİ KEMAL TOPALOĞLU DoktordurALİ KEMAL TOPALOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ KEMAL TOPALOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ KEMAL TOPALOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukEndokrinolojisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,485 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır