Doktor Bilgileri

Dt. Zeynep Dervişoğlu
ZEYNEP DERVİŞOĞLU (Adana Çocuk Diş Hekimligi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEYNEP DERVİŞOĞLU (Adana Çocuk Diş Hekimligi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ZEYNEP DERVİŞOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ZEYNEP DERVİŞOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEYNEP DERVİŞOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEYNEP DERVİŞOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEYNEP DERVİŞOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEYNEP DERVİŞOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEYNEP DERVİŞOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ZEYNEP,  DERVİŞOĞLU,   AdanaZEYNEP DERVİŞOĞLU Muayene ÜcretiZEYNEP DERVİŞOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEYNEP DERVİŞOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEYNEP DERVİŞOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEYNEP DERVİŞOĞLU Hakkında BilgiYorumlarZEYNEP DERVİŞOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEYNEP DERVİŞOĞLU HakkındaZEYNEP DERVİŞOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEYNEP DERVİŞOĞLU ÖzgeçmişiZEYNEP DERVİŞOĞLU RandevuZEYNEP DERVİŞOĞLU MuayenehaneZEYNEP DERVİŞOĞLU Muayene ÜcretiZEYNEP DERVİŞOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEYNEP DERVİŞOĞLU BulGetirZEYNEP DERVİŞOĞLU NeredeCep NoZEYNEP DERVİŞOĞLU UzmanıZEYNEP DERVİŞOĞLU Özel MuayeneZEYNEP DERVİŞOĞLU NumarasıZEYNEP DERVİŞOĞLU Nerede ÇalışıyorZEYNEP DERVİŞOĞLU GörevliUzmanlıkAileZEYNEP DERVİŞOĞLU ŞikayetZEYNEP DERVİŞOĞLU ÖneriZEYNEP DERVİŞOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarZEYNEP DERVİŞOĞLU KimdirSekreterHemşireZEYNEP DERVİŞOĞLU Yeni BilgileriZEYNEP DERVİŞOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimZEYNEP DERVİŞOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEYNEP DERVİŞOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEYNEP DERVİŞOĞLU Doğum TarihiİrtibatZEYNEP DERVİŞOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkZEYNEP DERVİŞOĞLU ÖzgeçmişZEYNEP DERVİŞOĞLU BiyografiCerrahisiZEYNEP DERVİŞOĞLU DoktordurZEYNEP DERVİŞOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEYNEP DERVİŞOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEYNEP DERVİŞOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukDişHekimligi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,925 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır