Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ahmet Yağbasan
AHMET YAĞBASAN (Diyarbakır Gastroenteroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET YAĞBASAN (Diyarbakır Gastroenteroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AHMET YAĞBASAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AHMET YAĞBASAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET YAĞBASAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET YAĞBASAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET YAĞBASAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET YAĞBASAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET YAĞBASAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AHMET,  YAĞBASAN,   DiyarbakırAHMET YAĞBASAN Muayene ÜcretiAHMET YAĞBASAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET YAĞBASAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET YAĞBASAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET YAĞBASAN Hakkında BilgiYorumlarAHMET YAĞBASAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET YAĞBASAN HakkındaAHMET YAĞBASAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET YAĞBASAN ÖzgeçmişiAHMET YAĞBASAN RandevuAHMET YAĞBASAN MuayenehaneAHMET YAĞBASAN Muayene ÜcretiAHMET YAĞBASAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET YAĞBASAN BulGetirAHMET YAĞBASAN NeredeCep NoAHMET YAĞBASAN UzmanıAHMET YAĞBASAN Özel MuayeneAHMET YAĞBASAN NumarasıAHMET YAĞBASAN Nerede ÇalışıyorAHMET YAĞBASAN GörevliUzmanlıkAileAHMET YAĞBASAN ŞikayetAHMET YAĞBASAN ÖneriAHMET YAĞBASAN EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET YAĞBASAN KimdirSekreterHemşireAHMET YAĞBASAN Yeni BilgileriAHMET YAĞBASAN Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET YAĞBASAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET YAĞBASAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET YAĞBASAN Doğum TarihiİrtibatAHMET YAĞBASAN Tedavi OlanlarSağlıkAHMET YAĞBASAN ÖzgeçmişAHMET YAĞBASAN BiyografiCerrahisiAHMET YAĞBASAN DoktordurAHMET YAĞBASAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET YAĞBASAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET YAĞBASAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGastroenterolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 141,810 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır