Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Kemal Evci
KEMAL EVCİ (Kayseri Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KEMAL EVCİ (Kayseri Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. KEMAL EVCİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. KEMAL EVCİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KEMAL EVCİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KEMAL EVCİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KEMAL EVCİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KEMAL EVCİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KEMAL EVCİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.KEMAL,  EVCİ,   KayseriKEMAL EVCİ Muayene ÜcretiKEMAL EVCİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKEMAL EVCİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKEMAL EVCİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKEMAL EVCİ Hakkında BilgiYorumlarKEMAL EVCİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKEMAL EVCİ HakkındaKEMAL EVCİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKEMAL EVCİ ÖzgeçmişiKEMAL EVCİ RandevuKEMAL EVCİ MuayenehaneKEMAL EVCİ Muayene ÜcretiKEMAL EVCİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKEMAL EVCİ BulGetirKEMAL EVCİ NeredeCep NoKEMAL EVCİ UzmanıKEMAL EVCİ Özel MuayeneKEMAL EVCİ NumarasıKEMAL EVCİ Nerede ÇalışıyorKEMAL EVCİ GörevliUzmanlıkAileKEMAL EVCİ ŞikayetKEMAL EVCİ ÖneriKEMAL EVCİ EleştiriHastalıklarıYorumlarKEMAL EVCİ KimdirSekreterHemşireKEMAL EVCİ Yeni BilgileriKEMAL EVCİ Hakkında BilgiCerrahHekimKEMAL EVCİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKEMAL EVCİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKEMAL EVCİ Doğum TarihiİrtibatKEMAL EVCİ Tedavi OlanlarSağlıkKEMAL EVCİ ÖzgeçmişKEMAL EVCİ BiyografiCerrahisiKEMAL EVCİ DoktordurKEMAL EVCİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKEMAL EVCİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKEMAL EVCİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıklarıHastahanesi,  Ane,  Caddesi,  Kocasinan,  Kayseri,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Kayseri / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (352) 336 8884
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22.326 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır