Doktor Bilgileri

Dt. Serkan Güleç
SERKAN GÜLEÇ (İstanbul Çocuk Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERKAN GÜLEÇ (İstanbul Çocuk Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERKAN GÜLEÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERKAN GÜLEÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERKAN GÜLEÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERKAN GÜLEÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERKAN GÜLEÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.SERKAN,  GÜLEÇ,   İstanbulSERKAN GÜLEÇ Muayene ÜcretiSERKAN GÜLEÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERKAN GÜLEÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERKAN GÜLEÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERKAN GÜLEÇ Hakkında BilgiYorumlarSERKAN GÜLEÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERKAN GÜLEÇ HakkındaSERKAN GÜLEÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERKAN GÜLEÇ ÖzgeçmişiSERKAN GÜLEÇ RandevuSERKAN GÜLEÇ MuayenehaneSERKAN GÜLEÇ Muayene ÜcretiSERKAN GÜLEÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERKAN GÜLEÇ BulGetirSERKAN GÜLEÇ NeredeCep NoSERKAN GÜLEÇ UzmanıSERKAN GÜLEÇ Özel MuayeneSERKAN GÜLEÇ NumarasıSERKAN GÜLEÇ Nerede ÇalışıyorSERKAN GÜLEÇ GörevliUzmanlıkAileSERKAN GÜLEÇ ŞikayetSERKAN GÜLEÇ ÖneriSERKAN GÜLEÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarSERKAN GÜLEÇ KimdirSekreterHemşireSERKAN GÜLEÇ Yeni BilgileriSERKAN GÜLEÇ Hakkında BilgiCerrahHekimSERKAN GÜLEÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERKAN GÜLEÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERKAN GÜLEÇ Doğum TarihiİrtibatSERKAN GÜLEÇ Tedavi OlanlarSağlıkSERKAN GÜLEÇ ÖzgeçmişSERKAN GÜLEÇ BiyografiCerrahisiSERKAN GÜLEÇ DoktordurSERKAN GÜLEÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERKAN GÜLEÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERKAN GÜLEÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Bakırköy
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,948 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır