Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yüksel Öztürk
Yüksel ÖZTÜRK (Aydın Çocuk Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Yüksel ÖZTÜRK (Aydın Çocuk Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Yüksel ÖZTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Yüksel ÖZTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Yüksel,  ÖZTÜRK,   AydınYüksel ÖZTÜRK Muayene ÜcretiYüksel ÖZTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYüksel ÖZTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYüksel ÖZTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYüksel ÖZTÜRK Hakkında BilgiYorumlarYüksel ÖZTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYüksel ÖZTÜRK HakkındaYüksel ÖZTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYüksel ÖZTÜRK ÖzgeçmişiYüksel ÖZTÜRK RandevuYüksel ÖZTÜRK MuayenehaneYüksel ÖZTÜRK Muayene ÜcretiYüksel ÖZTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYüksel ÖZTÜRK BulGetirYüksel ÖZTÜRK NeredeCep NoYüksel ÖZTÜRK UzmanıYüksel ÖZTÜRK Özel MuayeneYüksel ÖZTÜRK NumarasıYüksel ÖZTÜRK Nerede ÇalışıyorYüksel ÖZTÜRK GörevliUzmanlıkAileYüksel ÖZTÜRK ŞikayetYüksel ÖZTÜRK ÖneriYüksel ÖZTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarYüksel ÖZTÜRK KimdirSekreterHemşireYüksel ÖZTÜRK Yeni BilgileriYüksel ÖZTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimYüksel ÖZTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYüksel ÖZTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYüksel ÖZTÜRK Doğum TarihiİrtibatYüksel ÖZTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkYüksel ÖZTÜRK ÖzgeçmişYüksel ÖZTÜRK BiyografiCerrahisiYüksel ÖZTÜRK DoktordurYüksel ÖZTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYüksel ÖZTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYüksel ÖZTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıKurtuluş,  Mahbr,  Adnan,  Menderes,  Bulbr,  No:541Şahanlar,  Ptbr,  Efelerbr,  A,  Y,  D,  I,  N,  Muayenehane,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Aydın / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (256) 213 0212
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 1 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Tiroit misiniz? : Kollarınızı yere paralel olarak tam karşınızda birşeye uzanıyormuş gibi uzatın. Ellerinize dikkat edin. Eğer elleriniz bu pozisyonda titriyorsa o zaman tiroit olma riskiniz çok.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır