Doktor Bilgileri

Dt. İffet Yazicioğlu
İFFET YAZICIOĞLU (Adana Çocuk Diş Hekimliği Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İFFET YAZICIOĞLU (Adana Çocuk Diş Hekimliği Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. İFFET YAZICIOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. İFFET YAZICIOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İFFET YAZICIOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İFFET YAZICIOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İFFET YAZICIOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İFFET YAZICIOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İFFET YAZICIOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.İFFET,  YAZICIOĞLU,   AdanaİFFET YAZICIOĞLU Muayene ÜcretiİFFET YAZICIOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİFFET YAZICIOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİFFET YAZICIOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİFFET YAZICIOĞLU Hakkında BilgiYorumlarİFFET YAZICIOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİFFET YAZICIOĞLU HakkındaİFFET YAZICIOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİFFET YAZICIOĞLU ÖzgeçmişiİFFET YAZICIOĞLU RandevuİFFET YAZICIOĞLU MuayenehaneİFFET YAZICIOĞLU Muayene ÜcretiİFFET YAZICIOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİFFET YAZICIOĞLU BulGetirİFFET YAZICIOĞLU NeredeCep NoİFFET YAZICIOĞLU UzmanıİFFET YAZICIOĞLU Özel MuayeneİFFET YAZICIOĞLU NumarasıİFFET YAZICIOĞLU Nerede ÇalışıyorİFFET YAZICIOĞLU GörevliUzmanlıkAileİFFET YAZICIOĞLU ŞikayetİFFET YAZICIOĞLU ÖneriİFFET YAZICIOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarİFFET YAZICIOĞLU KimdirSekreterHemşireİFFET YAZICIOĞLU Yeni BilgileriİFFET YAZICIOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimİFFET YAZICIOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİFFET YAZICIOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİFFET YAZICIOĞLU Doğum TarihiİrtibatİFFET YAZICIOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkİFFET YAZICIOĞLU ÖzgeçmişİFFET YAZICIOĞLU BiyografiCerrahisiİFFET YAZICIOĞLU DoktordurİFFET YAZICIOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİFFET YAZICIOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİFFET YAZICIOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukDişHekimliği-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17,033 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır