Doktor Bilgileri

Dt. Erkan Onur Akgün
ERKAN ONUR AKGÜN (Adana Çocuk Diş Hekimligi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERKAN ONUR AKGÜN (Adana Çocuk Diş Hekimligi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ERKAN ONUR AKGÜN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ERKAN ONUR AKGÜN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERKAN ONUR AKGÜN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERKAN ONUR AKGÜN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERKAN ONUR AKGÜN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERKAN ONUR AKGÜN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERKAN ONUR AKGÜN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ERKAN,  ONUR,  AKGÜN,   AdanaERKAN ONUR AKGÜN Muayene ÜcretiERKAN ONUR AKGÜN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERKAN ONUR AKGÜN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERKAN ONUR AKGÜN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERKAN ONUR AKGÜN Hakkında BilgiYorumlarERKAN ONUR AKGÜN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERKAN ONUR AKGÜN HakkındaERKAN ONUR AKGÜN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERKAN ONUR AKGÜN ÖzgeçmişiERKAN ONUR AKGÜN RandevuERKAN ONUR AKGÜN MuayenehaneERKAN ONUR AKGÜN Muayene ÜcretiERKAN ONUR AKGÜN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERKAN ONUR AKGÜN BulGetirERKAN ONUR AKGÜN NeredeCep NoERKAN ONUR AKGÜN UzmanıERKAN ONUR AKGÜN Özel MuayeneERKAN ONUR AKGÜN NumarasıERKAN ONUR AKGÜN Nerede ÇalışıyorERKAN ONUR AKGÜN GörevliUzmanlıkAileERKAN ONUR AKGÜN ŞikayetERKAN ONUR AKGÜN ÖneriERKAN ONUR AKGÜN EleştiriHastalıklarıYorumlarERKAN ONUR AKGÜN KimdirSekreterHemşireERKAN ONUR AKGÜN Yeni BilgileriERKAN ONUR AKGÜN Hakkında BilgiCerrahHekimERKAN ONUR AKGÜN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERKAN ONUR AKGÜN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERKAN ONUR AKGÜN Doğum TarihiİrtibatERKAN ONUR AKGÜN Tedavi OlanlarSağlıkERKAN ONUR AKGÜN ÖzgeçmişERKAN ONUR AKGÜN BiyografiCerrahisiERKAN ONUR AKGÜN DoktordurERKAN ONUR AKGÜN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERKAN ONUR AKGÜN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERKAN ONUR AKGÜN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukDişHekimligi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,454 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır