Doktor Bilgileri

Dt. Buse Ayşe Serin
BUSE AYŞE SERİN (Adana Çocuk Diş Hekimligi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BUSE AYŞE SERİN (Adana Çocuk Diş Hekimligi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. BUSE AYŞE SERİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. BUSE AYŞE SERİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BUSE AYŞE SERİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BUSE AYŞE SERİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BUSE AYŞE SERİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BUSE AYŞE SERİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BUSE AYŞE SERİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.BUSE,  AYŞE,  SERİN,   AdanaBUSE AYŞE SERİN Muayene ÜcretiBUSE AYŞE SERİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBUSE AYŞE SERİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBUSE AYŞE SERİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBUSE AYŞE SERİN Hakkında BilgiYorumlarBUSE AYŞE SERİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBUSE AYŞE SERİN HakkındaBUSE AYŞE SERİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBUSE AYŞE SERİN ÖzgeçmişiBUSE AYŞE SERİN RandevuBUSE AYŞE SERİN MuayenehaneBUSE AYŞE SERİN Muayene ÜcretiBUSE AYŞE SERİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBUSE AYŞE SERİN BulGetirBUSE AYŞE SERİN NeredeCep NoBUSE AYŞE SERİN UzmanıBUSE AYŞE SERİN Özel MuayeneBUSE AYŞE SERİN NumarasıBUSE AYŞE SERİN Nerede ÇalışıyorBUSE AYŞE SERİN GörevliUzmanlıkAileBUSE AYŞE SERİN ŞikayetBUSE AYŞE SERİN ÖneriBUSE AYŞE SERİN EleştiriHastalıklarıYorumlarBUSE AYŞE SERİN KimdirSekreterHemşireBUSE AYŞE SERİN Yeni BilgileriBUSE AYŞE SERİN Hakkında BilgiCerrahHekimBUSE AYŞE SERİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBUSE AYŞE SERİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBUSE AYŞE SERİN Doğum TarihiİrtibatBUSE AYŞE SERİN Tedavi OlanlarSağlıkBUSE AYŞE SERİN ÖzgeçmişBUSE AYŞE SERİN BiyografiCerrahisiBUSE AYŞE SERİN DoktordurBUSE AYŞE SERİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBUSE AYŞE SERİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBUSE AYŞE SERİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukDişHekimligi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,045 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır