Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Seval Yildiz Metin
SEVAL YILDIZ METİN (Adana Çocuk Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEVAL YILDIZ METİN (Adana Çocuk Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. SEVAL YILDIZ METİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. SEVAL YILDIZ METİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEVAL YILDIZ METİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEVAL YILDIZ METİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEVAL YILDIZ METİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEVAL YILDIZ METİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEVAL YILDIZ METİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.SEVAL,  YILDIZ,  METİN,   AdanaSEVAL YILDIZ METİN Muayene ÜcretiSEVAL YILDIZ METİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEVAL YILDIZ METİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEVAL YILDIZ METİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEVAL YILDIZ METİN Hakkında BilgiYorumlarSEVAL YILDIZ METİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEVAL YILDIZ METİN HakkındaSEVAL YILDIZ METİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEVAL YILDIZ METİN ÖzgeçmişiSEVAL YILDIZ METİN RandevuSEVAL YILDIZ METİN MuayenehaneSEVAL YILDIZ METİN Muayene ÜcretiSEVAL YILDIZ METİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEVAL YILDIZ METİN BulGetirSEVAL YILDIZ METİN NeredeCep NoSEVAL YILDIZ METİN UzmanıSEVAL YILDIZ METİN Özel MuayeneSEVAL YILDIZ METİN NumarasıSEVAL YILDIZ METİN Nerede ÇalışıyorSEVAL YILDIZ METİN GörevliUzmanlıkAileSEVAL YILDIZ METİN ŞikayetSEVAL YILDIZ METİN ÖneriSEVAL YILDIZ METİN EleştiriHastalıklarıYorumlarSEVAL YILDIZ METİN KimdirSekreterHemşireSEVAL YILDIZ METİN Yeni BilgileriSEVAL YILDIZ METİN Hakkında BilgiCerrahHekimSEVAL YILDIZ METİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEVAL YILDIZ METİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEVAL YILDIZ METİN Doğum TarihiİrtibatSEVAL YILDIZ METİN Tedavi OlanlarSağlıkSEVAL YILDIZ METİN ÖzgeçmişSEVAL YILDIZ METİN BiyografiCerrahisiSEVAL YILDIZ METİN DoktordurSEVAL YILDIZ METİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEVAL YILDIZ METİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEVAL YILDIZ METİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 91,850 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır