Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Pelin Oğuz Kurt
PELIN OĞUZ KURT (Adana Çocuk Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor PELIN OĞUZ KURT (Adana Çocuk Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. PELIN OĞUZ KURT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. PELIN OĞUZ KURT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor PELIN OĞUZ KURT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor PELIN OĞUZ KURT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor PELIN OĞUZ KURT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor PELIN OĞUZ KURT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor PELIN OĞUZ KURT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.PELIN,  OĞUZ,  KURT,   AdanaPELIN OĞUZ KURT Muayene ÜcretiPELIN OĞUZ KURT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerPELIN OĞUZ KURT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriPELIN OĞUZ KURT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarPELIN OĞUZ KURT Hakkında BilgiYorumlarPELIN OĞUZ KURT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiPELIN OĞUZ KURT HakkındaPELIN OĞUZ KURT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıPELIN OĞUZ KURT ÖzgeçmişiPELIN OĞUZ KURT RandevuPELIN OĞUZ KURT MuayenehanePELIN OĞUZ KURT Muayene ÜcretiPELIN OĞUZ KURT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraPELIN OĞUZ KURT BulGetirPELIN OĞUZ KURT NeredeCep NoPELIN OĞUZ KURT UzmanıPELIN OĞUZ KURT Özel MuayenePELIN OĞUZ KURT NumarasıPELIN OĞUZ KURT Nerede ÇalışıyorPELIN OĞUZ KURT GörevliUzmanlıkAilePELIN OĞUZ KURT ŞikayetPELIN OĞUZ KURT ÖneriPELIN OĞUZ KURT EleştiriHastalıklarıYorumlarPELIN OĞUZ KURT KimdirSekreterHemşirePELIN OĞUZ KURT Yeni BilgileriPELIN OĞUZ KURT Hakkında BilgiCerrahHekimPELIN OĞUZ KURT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikPELIN OĞUZ KURT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviPELIN OĞUZ KURT Doğum TarihiİrtibatPELIN OĞUZ KURT Tedavi OlanlarSağlıkPELIN OĞUZ KURT ÖzgeçmişPELIN OĞUZ KURT BiyografiCerrahisiPELIN OĞUZ KURT DoktordurPELIN OĞUZ KURT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıPELIN OĞUZ KURT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirPELIN OĞUZ KURT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,006 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır