Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Candan Çiçek Soydan
CANDAN ÇİÇEK SOYDAN (İzmir Tibbi Mikrobiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CANDAN ÇİÇEK SOYDAN (İzmir Tibbi Mikrobiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. CANDAN ÇİÇEK SOYDAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. CANDAN ÇİÇEK SOYDAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CANDAN ÇİÇEK SOYDAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CANDAN ÇİÇEK SOYDAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CANDAN ÇİÇEK SOYDAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CANDAN ÇİÇEK SOYDAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CANDAN ÇİÇEK SOYDAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.CANDAN,  ÇİÇEK,  SOYDAN,   İzmirCANDAN ÇİÇEK SOYDAN Muayene ÜcretiCANDAN ÇİÇEK SOYDAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCANDAN ÇİÇEK SOYDAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCANDAN ÇİÇEK SOYDAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCANDAN ÇİÇEK SOYDAN Hakkında BilgiYorumlarCANDAN ÇİÇEK SOYDAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCANDAN ÇİÇEK SOYDAN HakkındaCANDAN ÇİÇEK SOYDAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCANDAN ÇİÇEK SOYDAN ÖzgeçmişiCANDAN ÇİÇEK SOYDAN RandevuCANDAN ÇİÇEK SOYDAN MuayenehaneCANDAN ÇİÇEK SOYDAN Muayene ÜcretiCANDAN ÇİÇEK SOYDAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCANDAN ÇİÇEK SOYDAN BulGetirCANDAN ÇİÇEK SOYDAN NeredeCep NoCANDAN ÇİÇEK SOYDAN UzmanıCANDAN ÇİÇEK SOYDAN Özel MuayeneCANDAN ÇİÇEK SOYDAN NumarasıCANDAN ÇİÇEK SOYDAN Nerede ÇalışıyorCANDAN ÇİÇEK SOYDAN GörevliUzmanlıkAileCANDAN ÇİÇEK SOYDAN ŞikayetCANDAN ÇİÇEK SOYDAN ÖneriCANDAN ÇİÇEK SOYDAN EleştiriHastalıklarıYorumlarCANDAN ÇİÇEK SOYDAN KimdirSekreterHemşireCANDAN ÇİÇEK SOYDAN Yeni BilgileriCANDAN ÇİÇEK SOYDAN Hakkında BilgiCerrahHekimCANDAN ÇİÇEK SOYDAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCANDAN ÇİÇEK SOYDAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCANDAN ÇİÇEK SOYDAN Doğum TarihiİrtibatCANDAN ÇİÇEK SOYDAN Tedavi OlanlarSağlıkCANDAN ÇİÇEK SOYDAN ÖzgeçmişCANDAN ÇİÇEK SOYDAN BiyografiCerrahisiCANDAN ÇİÇEK SOYDAN DoktordurCANDAN ÇİÇEK SOYDAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCANDAN ÇİÇEK SOYDAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCANDAN ÇİÇEK SOYDAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiMikrobiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,175 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır