Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Kenan Önder
KENAN ÖNDER (Adana Çocuk Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KENAN ÖNDER (Adana Çocuk Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. KENAN ÖNDER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. KENAN ÖNDER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KENAN ÖNDER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KENAN ÖNDER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KENAN ÖNDER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KENAN ÖNDER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KENAN ÖNDER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.KENAN,  ÖNDER,   AdanaKENAN ÖNDER Muayene ÜcretiKENAN ÖNDER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKENAN ÖNDER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKENAN ÖNDER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKENAN ÖNDER Hakkında BilgiYorumlarKENAN ÖNDER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKENAN ÖNDER HakkındaKENAN ÖNDER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKENAN ÖNDER ÖzgeçmişiKENAN ÖNDER RandevuKENAN ÖNDER MuayenehaneKENAN ÖNDER Muayene ÜcretiKENAN ÖNDER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKENAN ÖNDER BulGetirKENAN ÖNDER NeredeCep NoKENAN ÖNDER UzmanıKENAN ÖNDER Özel MuayeneKENAN ÖNDER NumarasıKENAN ÖNDER Nerede ÇalışıyorKENAN ÖNDER GörevliUzmanlıkAileKENAN ÖNDER ŞikayetKENAN ÖNDER ÖneriKENAN ÖNDER EleştiriHastalıklarıYorumlarKENAN ÖNDER KimdirSekreterHemşireKENAN ÖNDER Yeni BilgileriKENAN ÖNDER Hakkında BilgiCerrahHekimKENAN ÖNDER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKENAN ÖNDER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKENAN ÖNDER Doğum TarihiİrtibatKENAN ÖNDER Tedavi OlanlarSağlıkKENAN ÖNDER ÖzgeçmişKENAN ÖNDER BiyografiCerrahisiKENAN ÖNDER DoktordurKENAN ÖNDER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKENAN ÖNDER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKENAN ÖNDER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,962 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır