Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hasan Özkan Gezer
Hasan Özkan Gezer (Adana Çocuk Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hasan Özkan Gezer (Adana Çocuk Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Hasan Özkan Gezer hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Hasan Özkan Gezer iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hasan Özkan Gezer ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hasan Özkan Gezer ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hasan Özkan Gezer ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hasan Özkan Gezer ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hasan Özkan Gezer ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Hasan,  Özkan,  Gezer,   AdanaHasan Özkan Gezer Muayene ÜcretiHasan Özkan Gezer Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHasan Özkan Gezer Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHasan Özkan Gezer ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHasan Özkan Gezer Hakkında BilgiYorumlarHasan Özkan Gezer KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHasan Özkan Gezer HakkındaHasan Özkan Gezer Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHasan Özkan Gezer ÖzgeçmişiHasan Özkan Gezer RandevuHasan Özkan Gezer MuayenehaneHasan Özkan Gezer Muayene ÜcretiHasan Özkan Gezer ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHasan Özkan Gezer BulGetirHasan Özkan Gezer NeredeCep NoHasan Özkan Gezer UzmanıHasan Özkan Gezer Özel MuayeneHasan Özkan Gezer NumarasıHasan Özkan Gezer Nerede ÇalışıyorHasan Özkan Gezer GörevliUzmanlıkAileHasan Özkan Gezer ŞikayetHasan Özkan Gezer ÖneriHasan Özkan Gezer EleştiriHastalıklarıYorumlarHasan Özkan Gezer KimdirSekreterHemşireHasan Özkan Gezer Yeni BilgileriHasan Özkan Gezer Hakkında BilgiCerrahHekimHasan Özkan Gezer AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHasan Özkan Gezer TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHasan Özkan Gezer Doğum TarihiİrtibatHasan Özkan Gezer Tedavi OlanlarSağlıkHasan Özkan Gezer ÖzgeçmişHasan Özkan Gezer BiyografiCerrahisiHasan Özkan Gezer DoktordurHasan Özkan Gezer Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHasan Özkan Gezer TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHasan Özkan Gezer Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,292 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır