Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Zeynep Kekeç
ZEYNEP KEKEÇ (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEYNEP KEKEÇ (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ZEYNEP KEKEÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ZEYNEP KEKEÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEYNEP KEKEÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEYNEP KEKEÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEYNEP KEKEÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEYNEP KEKEÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEYNEP KEKEÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ZEYNEP,  KEKEÇ,   AdanaZEYNEP KEKEÇ Muayene ÜcretiZEYNEP KEKEÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEYNEP KEKEÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEYNEP KEKEÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEYNEP KEKEÇ Hakkında BilgiYorumlarZEYNEP KEKEÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEYNEP KEKEÇ HakkındaZEYNEP KEKEÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEYNEP KEKEÇ ÖzgeçmişiZEYNEP KEKEÇ RandevuZEYNEP KEKEÇ MuayenehaneZEYNEP KEKEÇ Muayene ÜcretiZEYNEP KEKEÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEYNEP KEKEÇ BulGetirZEYNEP KEKEÇ NeredeCep NoZEYNEP KEKEÇ UzmanıZEYNEP KEKEÇ Özel MuayeneZEYNEP KEKEÇ NumarasıZEYNEP KEKEÇ Nerede ÇalışıyorZEYNEP KEKEÇ GörevliUzmanlıkAileZEYNEP KEKEÇ ŞikayetZEYNEP KEKEÇ ÖneriZEYNEP KEKEÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarZEYNEP KEKEÇ KimdirSekreterHemşireZEYNEP KEKEÇ Yeni BilgileriZEYNEP KEKEÇ Hakkında BilgiCerrahHekimZEYNEP KEKEÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEYNEP KEKEÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEYNEP KEKEÇ Doğum TarihiİrtibatZEYNEP KEKEÇ Tedavi OlanlarSağlıkZEYNEP KEKEÇ ÖzgeçmişZEYNEP KEKEÇ BiyografiCerrahisiZEYNEP KEKEÇ DoktordurZEYNEP KEKEÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEYNEP KEKEÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEYNEP KEKEÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,684 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır