Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Erbuğ Keskin
Erbuğ Keskin (Adana Çocuk Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Erbuğ Keskin (Adana Çocuk Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Erbuğ Keskin hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Erbuğ Keskin iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Erbuğ Keskin ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Erbuğ Keskin ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Erbuğ Keskin ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Erbuğ Keskin ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Erbuğ Keskin ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Erbuğ,  Keskin,   AdanaErbuğ Keskin Muayene ÜcretiErbuğ Keskin Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerErbuğ Keskin Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriErbuğ Keskin ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarErbuğ Keskin Hakkında BilgiYorumlarErbuğ Keskin KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiErbuğ Keskin HakkındaErbuğ Keskin Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıErbuğ Keskin ÖzgeçmişiErbuğ Keskin RandevuErbuğ Keskin MuayenehaneErbuğ Keskin Muayene ÜcretiErbuğ Keskin ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraErbuğ Keskin BulGetirErbuğ Keskin NeredeCep NoErbuğ Keskin UzmanıErbuğ Keskin Özel MuayeneErbuğ Keskin NumarasıErbuğ Keskin Nerede ÇalışıyorErbuğ Keskin GörevliUzmanlıkAileErbuğ Keskin ŞikayetErbuğ Keskin ÖneriErbuğ Keskin EleştiriHastalıklarıYorumlarErbuğ Keskin KimdirSekreterHemşireErbuğ Keskin Yeni BilgileriErbuğ Keskin Hakkında BilgiCerrahHekimErbuğ Keskin AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikErbuğ Keskin TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviErbuğ Keskin Doğum TarihiİrtibatErbuğ Keskin Tedavi OlanlarSağlıkErbuğ Keskin ÖzgeçmişErbuğ Keskin BiyografiCerrahisiErbuğ Keskin DoktordurErbuğ Keskin Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıErbuğ Keskin TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirErbuğ Keskin Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,714 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır