Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Mehmet Ali Ün
Mehmet Ali Ün (Adana Çocuk Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Ali Ün (Adana Çocuk Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Mehmet Ali Ün hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Mehmet Ali Ün iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet Ali Ün ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet Ali Ün ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet Ali Ün ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet Ali Ün ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet Ali Ün ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Mehmet,  Ali,  Ün,   AdanaMehmet Ali Ün Muayene ÜcretiMehmet Ali Ün Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Ali Ün Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Ali Ün ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Ali Ün Hakkında BilgiYorumlarMehmet Ali Ün KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Ali Ün HakkındaMehmet Ali Ün Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Ali Ün ÖzgeçmişiMehmet Ali Ün RandevuMehmet Ali Ün MuayenehaneMehmet Ali Ün Muayene ÜcretiMehmet Ali Ün ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Ali Ün BulGetirMehmet Ali Ün NeredeCep NoMehmet Ali Ün UzmanıMehmet Ali Ün Özel MuayeneMehmet Ali Ün NumarasıMehmet Ali Ün Nerede ÇalışıyorMehmet Ali Ün GörevliUzmanlıkAileMehmet Ali Ün ŞikayetMehmet Ali Ün ÖneriMehmet Ali Ün EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Ali Ün KimdirSekreterHemşireMehmet Ali Ün Yeni BilgileriMehmet Ali Ün Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Ali Ün AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Ali Ün TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Ali Ün Doğum TarihiİrtibatMehmet Ali Ün Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Ali Ün ÖzgeçmişMehmet Ali Ün BiyografiCerrahisiMehmet Ali Ün DoktordurMehmet Ali Ün Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Ali Ün TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Ali Ün Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,797 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır