Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Yüksel Gökel
YÜKSEL GÖKEL (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YÜKSEL GÖKEL (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. YÜKSEL GÖKEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. YÜKSEL GÖKEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YÜKSEL GÖKEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YÜKSEL GÖKEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YÜKSEL GÖKEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YÜKSEL GÖKEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YÜKSEL GÖKEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.YÜKSEL,  GÖKEL,   AdanaYÜKSEL GÖKEL Muayene ÜcretiYÜKSEL GÖKEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYÜKSEL GÖKEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYÜKSEL GÖKEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYÜKSEL GÖKEL Hakkında BilgiYorumlarYÜKSEL GÖKEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYÜKSEL GÖKEL HakkındaYÜKSEL GÖKEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYÜKSEL GÖKEL ÖzgeçmişiYÜKSEL GÖKEL RandevuYÜKSEL GÖKEL MuayenehaneYÜKSEL GÖKEL Muayene ÜcretiYÜKSEL GÖKEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYÜKSEL GÖKEL BulGetirYÜKSEL GÖKEL NeredeCep NoYÜKSEL GÖKEL UzmanıYÜKSEL GÖKEL Özel MuayeneYÜKSEL GÖKEL NumarasıYÜKSEL GÖKEL Nerede ÇalışıyorYÜKSEL GÖKEL GörevliUzmanlıkAileYÜKSEL GÖKEL ŞikayetYÜKSEL GÖKEL ÖneriYÜKSEL GÖKEL EleştiriHastalıklarıYorumlarYÜKSEL GÖKEL KimdirSekreterHemşireYÜKSEL GÖKEL Yeni BilgileriYÜKSEL GÖKEL Hakkında BilgiCerrahHekimYÜKSEL GÖKEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYÜKSEL GÖKEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYÜKSEL GÖKEL Doğum TarihiİrtibatYÜKSEL GÖKEL Tedavi OlanlarSağlıkYÜKSEL GÖKEL ÖzgeçmişYÜKSEL GÖKEL BiyografiCerrahisiYÜKSEL GÖKEL DoktordurYÜKSEL GÖKEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYÜKSEL GÖKEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYÜKSEL GÖKEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 114,759 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır