Doktor Bilgileri

Dr. Süleyman Cemil Tüysüz
Süleyman Cemil Tüysüz (Adana Çocuk Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Süleyman Cemil Tüysüz (Adana Çocuk Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Süleyman Cemil Tüysüz hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Süleyman Cemil Tüysüz iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Süleyman Cemil Tüysüz ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Süleyman Cemil Tüysüz ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Süleyman Cemil Tüysüz ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Süleyman Cemil Tüysüz ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Süleyman Cemil Tüysüz ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Süleyman,  Cemil,  Tüysüz,   AdanaSüleyman Cemil Tüysüz Muayene ÜcretiSüleyman Cemil Tüysüz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSüleyman Cemil Tüysüz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSüleyman Cemil Tüysüz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSüleyman Cemil Tüysüz Hakkında BilgiYorumlarSüleyman Cemil Tüysüz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSüleyman Cemil Tüysüz HakkındaSüleyman Cemil Tüysüz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSüleyman Cemil Tüysüz ÖzgeçmişiSüleyman Cemil Tüysüz RandevuSüleyman Cemil Tüysüz MuayenehaneSüleyman Cemil Tüysüz Muayene ÜcretiSüleyman Cemil Tüysüz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSüleyman Cemil Tüysüz BulGetirSüleyman Cemil Tüysüz NeredeCep NoSüleyman Cemil Tüysüz UzmanıSüleyman Cemil Tüysüz Özel MuayeneSüleyman Cemil Tüysüz NumarasıSüleyman Cemil Tüysüz Nerede ÇalışıyorSüleyman Cemil Tüysüz GörevliUzmanlıkAileSüleyman Cemil Tüysüz ŞikayetSüleyman Cemil Tüysüz ÖneriSüleyman Cemil Tüysüz EleştiriHastalıklarıYorumlarSüleyman Cemil Tüysüz KimdirSekreterHemşireSüleyman Cemil Tüysüz Yeni BilgileriSüleyman Cemil Tüysüz Hakkında BilgiCerrahHekimSüleyman Cemil Tüysüz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSüleyman Cemil Tüysüz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSüleyman Cemil Tüysüz Doğum TarihiİrtibatSüleyman Cemil Tüysüz Tedavi OlanlarSağlıkSüleyman Cemil Tüysüz ÖzgeçmişSüleyman Cemil Tüysüz BiyografiCerrahisiSüleyman Cemil Tüysüz DoktordurSüleyman Cemil Tüysüz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSüleyman Cemil Tüysüz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSüleyman Cemil Tüysüz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,746 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır