Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Dilek Doğruel Karagöz
DİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ (Adana Çocuk Alerjisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ (Adana Çocuk Alerjisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. DİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. DİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.DİLEK,  DOĞRUEL,  KARAGÖZ,   AdanaDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ Muayene ÜcretiDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ Hakkında BilgiYorumlarDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ HakkındaDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ ÖzgeçmişiDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ RandevuDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ MuayenehaneDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ Muayene ÜcretiDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ BulGetirDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ NeredeCep NoDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ UzmanıDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ Özel MuayeneDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ NumarasıDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ Nerede ÇalışıyorDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ GörevliUzmanlıkAileDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ ŞikayetDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ ÖneriDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ EleştiriHastalıklarıYorumlarDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ KimdirSekreterHemşireDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ Yeni BilgileriDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ Hakkında BilgiCerrahHekimDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ Doğum TarihiİrtibatDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ Tedavi OlanlarSağlıkDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ ÖzgeçmişDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ BiyografiCerrahisiDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ DoktordurDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDİLEK DOĞRUEL KARAGÖZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukAlerjisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 71,761 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır