Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Mustafa Yilmaz
MUSTAFA YILMAZ (Adana Alerjik Hastalıklar Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA YILMAZ (Adana Alerjik Hastalıklar Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. MUSTAFA YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. MUSTAFA YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.MUSTAFA,  YILMAZ,   AdanaMUSTAFA YILMAZ Muayene ÜcretiMUSTAFA YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA YILMAZ HakkındaMUSTAFA YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA YILMAZ ÖzgeçmişiMUSTAFA YILMAZ RandevuMUSTAFA YILMAZ MuayenehaneMUSTAFA YILMAZ Muayene ÜcretiMUSTAFA YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA YILMAZ BulGetirMUSTAFA YILMAZ NeredeCep NoMUSTAFA YILMAZ UzmanıMUSTAFA YILMAZ Özel MuayeneMUSTAFA YILMAZ NumarasıMUSTAFA YILMAZ Nerede ÇalışıyorMUSTAFA YILMAZ GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA YILMAZ ŞikayetMUSTAFA YILMAZ ÖneriMUSTAFA YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA YILMAZ KimdirSekreterHemşireMUSTAFA YILMAZ Yeni BilgileriMUSTAFA YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA YILMAZ Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA YILMAZ ÖzgeçmişMUSTAFA YILMAZ BiyografiCerrahisiMUSTAFA YILMAZ DoktordurMUSTAFA YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAlerjikHastalıklarUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,136 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır