Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Derya Ufuk Altintaş
DERYA UFUK ALTINTAŞ (Adana Alerjik Hastalıklar Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DERYA UFUK ALTINTAŞ (Adana Alerjik Hastalıklar Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. DERYA UFUK ALTINTAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. DERYA UFUK ALTINTAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DERYA UFUK ALTINTAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DERYA UFUK ALTINTAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DERYA UFUK ALTINTAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DERYA UFUK ALTINTAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DERYA UFUK ALTINTAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.DERYA,  UFUK,  ALTINTAŞ,   AdanaDERYA UFUK ALTINTAŞ Muayene ÜcretiDERYA UFUK ALTINTAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDERYA UFUK ALTINTAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDERYA UFUK ALTINTAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDERYA UFUK ALTINTAŞ Hakkında BilgiYorumlarDERYA UFUK ALTINTAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDERYA UFUK ALTINTAŞ HakkındaDERYA UFUK ALTINTAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDERYA UFUK ALTINTAŞ ÖzgeçmişiDERYA UFUK ALTINTAŞ RandevuDERYA UFUK ALTINTAŞ MuayenehaneDERYA UFUK ALTINTAŞ Muayene ÜcretiDERYA UFUK ALTINTAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDERYA UFUK ALTINTAŞ BulGetirDERYA UFUK ALTINTAŞ NeredeCep NoDERYA UFUK ALTINTAŞ UzmanıDERYA UFUK ALTINTAŞ Özel MuayeneDERYA UFUK ALTINTAŞ NumarasıDERYA UFUK ALTINTAŞ Nerede ÇalışıyorDERYA UFUK ALTINTAŞ GörevliUzmanlıkAileDERYA UFUK ALTINTAŞ ŞikayetDERYA UFUK ALTINTAŞ ÖneriDERYA UFUK ALTINTAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarDERYA UFUK ALTINTAŞ KimdirSekreterHemşireDERYA UFUK ALTINTAŞ Yeni BilgileriDERYA UFUK ALTINTAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimDERYA UFUK ALTINTAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDERYA UFUK ALTINTAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDERYA UFUK ALTINTAŞ Doğum TarihiİrtibatDERYA UFUK ALTINTAŞ Tedavi OlanlarSağlıkDERYA UFUK ALTINTAŞ ÖzgeçmişDERYA UFUK ALTINTAŞ BiyografiCerrahisiDERYA UFUK ALTINTAŞ DoktordurDERYA UFUK ALTINTAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDERYA UFUK ALTINTAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDERYA UFUK ALTINTAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAlerjikHastalıklarUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 62,674 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır