Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yusuf Dikici
YUSUF DİKİCİ (İzmir Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YUSUF DİKİCİ (İzmir Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YUSUF DİKİCİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YUSUF DİKİCİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YUSUF DİKİCİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YUSUF DİKİCİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YUSUF DİKİCİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YUSUF DİKİCİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YUSUF DİKİCİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Uzm.Dr.YUSUF,  DİKİCİ,   İzmirYUSUF DİKİCİ Muayene ÜcretiYUSUF DİKİCİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYUSUF DİKİCİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYUSUF DİKİCİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYUSUF DİKİCİ Hakkında BilgiYorumlarYUSUF DİKİCİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYUSUF DİKİCİ HakkındaYUSUF DİKİCİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYUSUF DİKİCİ ÖzgeçmişiYUSUF DİKİCİ RandevuYUSUF DİKİCİ MuayenehaneYUSUF DİKİCİ Muayene ÜcretiYUSUF DİKİCİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYUSUF DİKİCİ BulGetirYUSUF DİKİCİ NeredeCep NoYUSUF DİKİCİ UzmanıYUSUF DİKİCİ Özel MuayeneYUSUF DİKİCİ NumarasıYUSUF DİKİCİ Nerede ÇalışıyorYUSUF DİKİCİ GörevliUzmanlıkAileYUSUF DİKİCİ ŞikayetYUSUF DİKİCİ ÖneriYUSUF DİKİCİ EleştiriHastalıklarıYorumlarYUSUF DİKİCİ KimdirSekreterHemşireYUSUF DİKİCİ Yeni BilgileriYUSUF DİKİCİ Hakkında BilgiCerrahHekimYUSUF DİKİCİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYUSUF DİKİCİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYUSUF DİKİCİ Doğum TarihiİrtibatYUSUF DİKİCİ Tedavi OlanlarSağlıkYUSUF DİKİCİ ÖzgeçmişYUSUF DİKİCİ BiyografiCerrahisiYUSUF DİKİCİ DoktordurYUSUF DİKİCİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYUSUF DİKİCİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYUSUF DİKİCİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 71,972 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır