Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Yunus Aydin
YUNUS AYDIN (Denizli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YUNUS AYDIN (Denizli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YUNUS AYDIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YUNUS AYDIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YUNUS AYDIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YUNUS AYDIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YUNUS AYDIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.YUNUS,  AYDIN,   DenizliYUNUS AYDIN Muayene ÜcretiYUNUS AYDIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYUNUS AYDIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYUNUS AYDIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYUNUS AYDIN Hakkında BilgiYorumlarYUNUS AYDIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYUNUS AYDIN HakkındaYUNUS AYDIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYUNUS AYDIN ÖzgeçmişiYUNUS AYDIN RandevuYUNUS AYDIN MuayenehaneYUNUS AYDIN Muayene ÜcretiYUNUS AYDIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYUNUS AYDIN BulGetirYUNUS AYDIN NeredeCep NoYUNUS AYDIN UzmanıYUNUS AYDIN Özel MuayeneYUNUS AYDIN NumarasıYUNUS AYDIN Nerede ÇalışıyorYUNUS AYDIN GörevliUzmanlıkAileYUNUS AYDIN ŞikayetYUNUS AYDIN ÖneriYUNUS AYDIN EleştiriHastalıklarıYorumlarYUNUS AYDIN KimdirSekreterHemşireYUNUS AYDIN Yeni BilgileriYUNUS AYDIN Hakkında BilgiCerrahHekimYUNUS AYDIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYUNUS AYDIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYUNUS AYDIN Doğum TarihiİrtibatYUNUS AYDIN Tedavi OlanlarSağlıkYUNUS AYDIN ÖzgeçmişYUNUS AYDIN BiyografiCerrahisiYUNUS AYDIN DoktordurYUNUS AYDIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYUNUS AYDIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYUNUS AYDIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıveDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 102,935 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır