Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Münevver Şenkal
Münevver Şenkal (Adana Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Münevver Şenkal (Adana Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Münevver Şenkal hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Münevver Şenkal iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Münevver Şenkal ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Münevver Şenkal ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Münevver Şenkal ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Münevver Şenkal ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Münevver Şenkal ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Münevver,  Şenkal,   AdanaMünevver Şenkal Muayene ÜcretiMünevver Şenkal Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMünevver Şenkal Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMünevver Şenkal ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMünevver Şenkal Hakkında BilgiYorumlarMünevver Şenkal KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMünevver Şenkal HakkındaMünevver Şenkal Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMünevver Şenkal ÖzgeçmişiMünevver Şenkal RandevuMünevver Şenkal MuayenehaneMünevver Şenkal Muayene ÜcretiMünevver Şenkal ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMünevver Şenkal BulGetirMünevver Şenkal NeredeCep NoMünevver Şenkal UzmanıMünevver Şenkal Özel MuayeneMünevver Şenkal NumarasıMünevver Şenkal Nerede ÇalışıyorMünevver Şenkal GörevliUzmanlıkAileMünevver Şenkal ŞikayetMünevver Şenkal ÖneriMünevver Şenkal EleştiriHastalıklarıYorumlarMünevver Şenkal KimdirSekreterHemşireMünevver Şenkal Yeni BilgileriMünevver Şenkal Hakkında BilgiCerrahHekimMünevver Şenkal AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMünevver Şenkal TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMünevver Şenkal Doğum TarihiİrtibatMünevver Şenkal Tedavi OlanlarSağlıkMünevver Şenkal ÖzgeçmişMünevver Şenkal BiyografiCerrahisiMünevver Şenkal DoktordurMünevver Şenkal Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMünevver Şenkal TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMünevver Şenkal Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,587 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır