Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Tülge Yunus
Tülge Yunus (Adana Biyokimya Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Tülge Yunus (Adana Biyokimya Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Tülge Yunus hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Tülge Yunus iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Tülge Yunus ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Tülge Yunus ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Tülge Yunus ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Tülge Yunus ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Tülge Yunus ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Tülge,  Yunus,   AdanaTülge Yunus Muayene ÜcretiTülge Yunus Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTülge Yunus Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTülge Yunus ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTülge Yunus Hakkında BilgiYorumlarTülge Yunus KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTülge Yunus HakkındaTülge Yunus Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTülge Yunus ÖzgeçmişiTülge Yunus RandevuTülge Yunus MuayenehaneTülge Yunus Muayene ÜcretiTülge Yunus ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTülge Yunus BulGetirTülge Yunus NeredeCep NoTülge Yunus UzmanıTülge Yunus Özel MuayeneTülge Yunus NumarasıTülge Yunus Nerede ÇalışıyorTülge Yunus GörevliUzmanlıkAileTülge Yunus ŞikayetTülge Yunus ÖneriTülge Yunus EleştiriHastalıklarıYorumlarTülge Yunus KimdirSekreterHemşireTülge Yunus Yeni BilgileriTülge Yunus Hakkında BilgiCerrahHekimTülge Yunus AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTülge Yunus TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTülge Yunus Doğum TarihiİrtibatTülge Yunus Tedavi OlanlarSağlıkTülge Yunus ÖzgeçmişTülge Yunus BiyografiCerrahisiTülge Yunus DoktordurTülge Yunus Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTülge Yunus TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTülge Yunus Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBiyokimyaUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 66,233 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır