Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Filiz Zeren
Filiz Zeren (Adana Biyokimya Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Filiz Zeren (Adana Biyokimya Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Filiz Zeren hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Filiz Zeren iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Filiz Zeren ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Filiz Zeren ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Filiz Zeren ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Filiz Zeren ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Filiz Zeren ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Filiz,  Zeren,   AdanaFiliz Zeren Muayene ÜcretiFiliz Zeren Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFiliz Zeren Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFiliz Zeren ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFiliz Zeren Hakkında BilgiYorumlarFiliz Zeren KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFiliz Zeren HakkındaFiliz Zeren Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFiliz Zeren ÖzgeçmişiFiliz Zeren RandevuFiliz Zeren MuayenehaneFiliz Zeren Muayene ÜcretiFiliz Zeren ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFiliz Zeren BulGetirFiliz Zeren NeredeCep NoFiliz Zeren UzmanıFiliz Zeren Özel MuayeneFiliz Zeren NumarasıFiliz Zeren Nerede ÇalışıyorFiliz Zeren GörevliUzmanlıkAileFiliz Zeren ŞikayetFiliz Zeren ÖneriFiliz Zeren EleştiriHastalıklarıYorumlarFiliz Zeren KimdirSekreterHemşireFiliz Zeren Yeni BilgileriFiliz Zeren Hakkında BilgiCerrahHekimFiliz Zeren AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFiliz Zeren TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFiliz Zeren Doğum TarihiİrtibatFiliz Zeren Tedavi OlanlarSağlıkFiliz Zeren ÖzgeçmişFiliz Zeren BiyografiCerrahisiFiliz Zeren DoktordurFiliz Zeren Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFiliz Zeren TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFiliz Zeren Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBiyokimyaUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,380 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır