Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Birsel Ünal
Birsel Ünal (Adana Biyokimya Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Birsel Ünal (Adana Biyokimya Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Birsel Ünal hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Birsel Ünal iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Birsel Ünal ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Birsel Ünal ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Birsel Ünal ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Birsel Ünal ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Birsel Ünal ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Birsel,  Ünal,   AdanaBirsel Ünal Muayene ÜcretiBirsel Ünal Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBirsel Ünal Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBirsel Ünal ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBirsel Ünal Hakkında BilgiYorumlarBirsel Ünal KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBirsel Ünal HakkındaBirsel Ünal Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBirsel Ünal ÖzgeçmişiBirsel Ünal RandevuBirsel Ünal MuayenehaneBirsel Ünal Muayene ÜcretiBirsel Ünal ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBirsel Ünal BulGetirBirsel Ünal NeredeCep NoBirsel Ünal UzmanıBirsel Ünal Özel MuayeneBirsel Ünal NumarasıBirsel Ünal Nerede ÇalışıyorBirsel Ünal GörevliUzmanlıkAileBirsel Ünal ŞikayetBirsel Ünal ÖneriBirsel Ünal EleştiriHastalıklarıYorumlarBirsel Ünal KimdirSekreterHemşireBirsel Ünal Yeni BilgileriBirsel Ünal Hakkında BilgiCerrahHekimBirsel Ünal AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBirsel Ünal TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBirsel Ünal Doğum TarihiİrtibatBirsel Ünal Tedavi OlanlarSağlıkBirsel Ünal ÖzgeçmişBirsel Ünal BiyografiCerrahisiBirsel Ünal DoktordurBirsel Ünal Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBirsel Ünal TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBirsel Ünal Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBiyokimyaUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,288 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır