Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Levent KayrIn
Levent Kayrın (Adana Biyokimya Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Levent Kayrın (Adana Biyokimya Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Levent Kayrın hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Levent Kayrın iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Levent Kayrın ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Levent Kayrın ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Levent Kayrın ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Levent Kayrın ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Levent Kayrın ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Levent,  Kayrın,   AdanaLevent Kayrın Muayene ÜcretiLevent Kayrın Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerLevent Kayrın Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriLevent Kayrın ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarLevent Kayrın Hakkında BilgiYorumlarLevent Kayrın KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiLevent Kayrın HakkındaLevent Kayrın Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıLevent Kayrın ÖzgeçmişiLevent Kayrın RandevuLevent Kayrın MuayenehaneLevent Kayrın Muayene ÜcretiLevent Kayrın ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraLevent Kayrın BulGetirLevent Kayrın NeredeCep NoLevent Kayrın UzmanıLevent Kayrın Özel MuayeneLevent Kayrın NumarasıLevent Kayrın Nerede ÇalışıyorLevent Kayrın GörevliUzmanlıkAileLevent Kayrın ŞikayetLevent Kayrın ÖneriLevent Kayrın EleştiriHastalıklarıYorumlarLevent Kayrın KimdirSekreterHemşireLevent Kayrın Yeni BilgileriLevent Kayrın Hakkında BilgiCerrahHekimLevent Kayrın AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikLevent Kayrın TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviLevent Kayrın Doğum TarihiİrtibatLevent Kayrın Tedavi OlanlarSağlıkLevent Kayrın ÖzgeçmişLevent Kayrın BiyografiCerrahisiLevent Kayrın DoktordurLevent Kayrın Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıLevent Kayrın TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirLevent Kayrın Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBiyokimyaUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14,326 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır