Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Nazan Z. Alparslan
Nazan Z. Alparslan (Adana Bioistatistik Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nazan Z. Alparslan (Adana Bioistatistik Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Nazan Z. Alparslan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Nazan Z. Alparslan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nazan Z. Alparslan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nazan Z. Alparslan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nazan Z. Alparslan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nazan Z. Alparslan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nazan Z. Alparslan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Nazan,  Z,  Alparslan,   AdanaNazan Z. Alparslan Muayene ÜcretiNazan Z. Alparslan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNazan Z. Alparslan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNazan Z. Alparslan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNazan Z. Alparslan Hakkında BilgiYorumlarNazan Z. Alparslan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNazan Z. Alparslan HakkındaNazan Z. Alparslan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNazan Z. Alparslan ÖzgeçmişiNazan Z. Alparslan RandevuNazan Z. Alparslan MuayenehaneNazan Z. Alparslan Muayene ÜcretiNazan Z. Alparslan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNazan Z. Alparslan BulGetirNazan Z. Alparslan NeredeCep NoNazan Z. Alparslan UzmanıNazan Z. Alparslan Özel MuayeneNazan Z. Alparslan NumarasıNazan Z. Alparslan Nerede ÇalışıyorNazan Z. Alparslan GörevliUzmanlıkAileNazan Z. Alparslan ŞikayetNazan Z. Alparslan ÖneriNazan Z. Alparslan EleştiriHastalıklarıYorumlarNazan Z. Alparslan KimdirSekreterHemşireNazan Z. Alparslan Yeni BilgileriNazan Z. Alparslan Hakkında BilgiCerrahHekimNazan Z. Alparslan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNazan Z. Alparslan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNazan Z. Alparslan Doğum TarihiİrtibatNazan Z. Alparslan Tedavi OlanlarSağlıkNazan Z. Alparslan ÖzgeçmişNazan Z. Alparslan BiyografiCerrahisiNazan Z. Alparslan DoktordurNazan Z. Alparslan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNazan Z. Alparslan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNazan Z. Alparslan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBioistatistikUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,793 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır