Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Yakup SarIca
Yakup Sarıca (Adana Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Yakup Sarıca (Adana Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Yakup Sarıca hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Yakup Sarıca iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Yakup Sarıca ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Yakup Sarıca ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Yakup Sarıca ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Yakup Sarıca ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Yakup Sarıca ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Yakup,  Sarıca,   AdanaYakup Sarıca Muayene ÜcretiYakup Sarıca Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYakup Sarıca Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYakup Sarıca ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYakup Sarıca Hakkında BilgiYorumlarYakup Sarıca KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYakup Sarıca HakkındaYakup Sarıca Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYakup Sarıca ÖzgeçmişiYakup Sarıca RandevuYakup Sarıca MuayenehaneYakup Sarıca Muayene ÜcretiYakup Sarıca ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYakup Sarıca BulGetirYakup Sarıca NeredeCep NoYakup Sarıca UzmanıYakup Sarıca Özel MuayeneYakup Sarıca NumarasıYakup Sarıca Nerede ÇalışıyorYakup Sarıca GörevliUzmanlıkAileYakup Sarıca ŞikayetYakup Sarıca ÖneriYakup Sarıca EleştiriHastalıklarıYorumlarYakup Sarıca KimdirSekreterHemşireYakup Sarıca Yeni BilgileriYakup Sarıca Hakkında BilgiCerrahHekimYakup Sarıca AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYakup Sarıca TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYakup Sarıca Doğum TarihiİrtibatYakup Sarıca Tedavi OlanlarSağlıkYakup Sarıca ÖzgeçmişYakup Sarıca BiyografiCerrahisiYakup Sarıca DoktordurYakup Sarıca Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYakup Sarıca TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYakup Sarıca Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinVeSinirHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 73,861 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır