Doktor Bilgileri

Dr. Mustafa Uygur
Mustafa Uygur (Adana Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı  Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mustafa Uygur (Adana Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Mustafa Uygur hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Mustafa Uygur iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mustafa Uygur ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mustafa Uygur ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mustafa Uygur ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mustafa Uygur ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mustafa Uygur ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Mustafa,  Uygur,   AdanaMustafa Uygur Muayene ÜcretiMustafa Uygur Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMustafa Uygur Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMustafa Uygur ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMustafa Uygur Hakkında BilgiYorumlarMustafa Uygur KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMustafa Uygur HakkındaMustafa Uygur Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMustafa Uygur ÖzgeçmişiMustafa Uygur RandevuMustafa Uygur MuayenehaneMustafa Uygur Muayene ÜcretiMustafa Uygur ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMustafa Uygur BulGetirMustafa Uygur NeredeCep NoMustafa Uygur UzmanıMustafa Uygur Özel MuayeneMustafa Uygur NumarasıMustafa Uygur Nerede ÇalışıyorMustafa Uygur GörevliUzmanlıkAileMustafa Uygur ŞikayetMustafa Uygur ÖneriMustafa Uygur EleştiriHastalıklarıYorumlarMustafa Uygur KimdirSekreterHemşireMustafa Uygur Yeni BilgileriMustafa Uygur Hakkında BilgiCerrahHekimMustafa Uygur AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMustafa Uygur TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMustafa Uygur Doğum TarihiİrtibatMustafa Uygur Tedavi OlanlarSağlıkMustafa Uygur ÖzgeçmişMustafa Uygur BiyografiCerrahisiMustafa Uygur DoktordurMustafa Uygur Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMustafa Uygur TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMustafa Uygur Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinVeSinirHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,162 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır