Doktor Bilgileri

Dt. Figen Özerbay
FİGEN ÖZERBAY (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FİGEN ÖZERBAY (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. FİGEN ÖZERBAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. FİGEN ÖZERBAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FİGEN ÖZERBAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FİGEN ÖZERBAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FİGEN ÖZERBAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FİGEN ÖZERBAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FİGEN ÖZERBAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.FİGEN,  ÖZERBAY,   İzmirFİGEN ÖZERBAY Muayene ÜcretiFİGEN ÖZERBAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFİGEN ÖZERBAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFİGEN ÖZERBAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFİGEN ÖZERBAY Hakkında BilgiYorumlarFİGEN ÖZERBAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFİGEN ÖZERBAY HakkındaFİGEN ÖZERBAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFİGEN ÖZERBAY ÖzgeçmişiFİGEN ÖZERBAY RandevuFİGEN ÖZERBAY MuayenehaneFİGEN ÖZERBAY Muayene ÜcretiFİGEN ÖZERBAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFİGEN ÖZERBAY BulGetirFİGEN ÖZERBAY NeredeCep NoFİGEN ÖZERBAY UzmanıFİGEN ÖZERBAY Özel MuayeneFİGEN ÖZERBAY NumarasıFİGEN ÖZERBAY Nerede ÇalışıyorFİGEN ÖZERBAY GörevliUzmanlıkAileFİGEN ÖZERBAY ŞikayetFİGEN ÖZERBAY ÖneriFİGEN ÖZERBAY EleştiriHastalıklarıYorumlarFİGEN ÖZERBAY KimdirSekreterHemşireFİGEN ÖZERBAY Yeni BilgileriFİGEN ÖZERBAY Hakkında BilgiCerrahHekimFİGEN ÖZERBAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFİGEN ÖZERBAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFİGEN ÖZERBAY Doğum TarihiİrtibatFİGEN ÖZERBAY Tedavi OlanlarSağlıkFİGEN ÖZERBAY ÖzgeçmişFİGEN ÖZERBAY BiyografiCerrahisiFİGEN ÖZERBAY DoktordurFİGEN ÖZERBAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFİGEN ÖZERBAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFİGEN ÖZERBAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,093 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır