Doktor Bilgileri

Dt. Ferhat Uzdaş
FERHAT UZDAŞ (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FERHAT UZDAŞ (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. FERHAT UZDAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. FERHAT UZDAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FERHAT UZDAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FERHAT UZDAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FERHAT UZDAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FERHAT UZDAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FERHAT UZDAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.FERHAT,  UZDAŞ,   İzmirFERHAT UZDAŞ Muayene ÜcretiFERHAT UZDAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFERHAT UZDAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFERHAT UZDAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFERHAT UZDAŞ Hakkında BilgiYorumlarFERHAT UZDAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFERHAT UZDAŞ HakkındaFERHAT UZDAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFERHAT UZDAŞ ÖzgeçmişiFERHAT UZDAŞ RandevuFERHAT UZDAŞ MuayenehaneFERHAT UZDAŞ Muayene ÜcretiFERHAT UZDAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFERHAT UZDAŞ BulGetirFERHAT UZDAŞ NeredeCep NoFERHAT UZDAŞ UzmanıFERHAT UZDAŞ Özel MuayeneFERHAT UZDAŞ NumarasıFERHAT UZDAŞ Nerede ÇalışıyorFERHAT UZDAŞ GörevliUzmanlıkAileFERHAT UZDAŞ ŞikayetFERHAT UZDAŞ ÖneriFERHAT UZDAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarFERHAT UZDAŞ KimdirSekreterHemşireFERHAT UZDAŞ Yeni BilgileriFERHAT UZDAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimFERHAT UZDAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFERHAT UZDAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFERHAT UZDAŞ Doğum TarihiİrtibatFERHAT UZDAŞ Tedavi OlanlarSağlıkFERHAT UZDAŞ ÖzgeçmişFERHAT UZDAŞ BiyografiCerrahisiFERHAT UZDAŞ DoktordurFERHAT UZDAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFERHAT UZDAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFERHAT UZDAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 6,783 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır