Doktor Bilgileri

Dt. Feramuz Küçük
FERAMUZ KÜÇÜK (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FERAMUZ KÜÇÜK (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. FERAMUZ KÜÇÜK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. FERAMUZ KÜÇÜK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FERAMUZ KÜÇÜK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FERAMUZ KÜÇÜK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FERAMUZ KÜÇÜK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FERAMUZ KÜÇÜK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FERAMUZ KÜÇÜK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.FERAMUZ,  KÜÇÜK,   İzmirFERAMUZ KÜÇÜK Muayene ÜcretiFERAMUZ KÜÇÜK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFERAMUZ KÜÇÜK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFERAMUZ KÜÇÜK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFERAMUZ KÜÇÜK Hakkında BilgiYorumlarFERAMUZ KÜÇÜK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFERAMUZ KÜÇÜK HakkındaFERAMUZ KÜÇÜK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFERAMUZ KÜÇÜK ÖzgeçmişiFERAMUZ KÜÇÜK RandevuFERAMUZ KÜÇÜK MuayenehaneFERAMUZ KÜÇÜK Muayene ÜcretiFERAMUZ KÜÇÜK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFERAMUZ KÜÇÜK BulGetirFERAMUZ KÜÇÜK NeredeCep NoFERAMUZ KÜÇÜK UzmanıFERAMUZ KÜÇÜK Özel MuayeneFERAMUZ KÜÇÜK NumarasıFERAMUZ KÜÇÜK Nerede ÇalışıyorFERAMUZ KÜÇÜK GörevliUzmanlıkAileFERAMUZ KÜÇÜK ŞikayetFERAMUZ KÜÇÜK ÖneriFERAMUZ KÜÇÜK EleştiriHastalıklarıYorumlarFERAMUZ KÜÇÜK KimdirSekreterHemşireFERAMUZ KÜÇÜK Yeni BilgileriFERAMUZ KÜÇÜK Hakkında BilgiCerrahHekimFERAMUZ KÜÇÜK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFERAMUZ KÜÇÜK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFERAMUZ KÜÇÜK Doğum TarihiİrtibatFERAMUZ KÜÇÜK Tedavi OlanlarSağlıkFERAMUZ KÜÇÜK ÖzgeçmişFERAMUZ KÜÇÜK BiyografiCerrahisiFERAMUZ KÜÇÜK DoktordurFERAMUZ KÜÇÜK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFERAMUZ KÜÇÜK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFERAMUZ KÜÇÜK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 15,291 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır