Doktor Bilgileri

Dt. Faruk Erisev
FARUK ERİSEV (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FARUK ERİSEV (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. FARUK ERİSEV hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. FARUK ERİSEV iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FARUK ERİSEV ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FARUK ERİSEV ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FARUK ERİSEV ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FARUK ERİSEV ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FARUK ERİSEV ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.FARUK,  ERİSEV,   İzmirFARUK ERİSEV Muayene ÜcretiFARUK ERİSEV Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFARUK ERİSEV Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFARUK ERİSEV ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFARUK ERİSEV Hakkında BilgiYorumlarFARUK ERİSEV KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFARUK ERİSEV HakkındaFARUK ERİSEV Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFARUK ERİSEV ÖzgeçmişiFARUK ERİSEV RandevuFARUK ERİSEV MuayenehaneFARUK ERİSEV Muayene ÜcretiFARUK ERİSEV ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFARUK ERİSEV BulGetirFARUK ERİSEV NeredeCep NoFARUK ERİSEV UzmanıFARUK ERİSEV Özel MuayeneFARUK ERİSEV NumarasıFARUK ERİSEV Nerede ÇalışıyorFARUK ERİSEV GörevliUzmanlıkAileFARUK ERİSEV ŞikayetFARUK ERİSEV ÖneriFARUK ERİSEV EleştiriHastalıklarıYorumlarFARUK ERİSEV KimdirSekreterHemşireFARUK ERİSEV Yeni BilgileriFARUK ERİSEV Hakkında BilgiCerrahHekimFARUK ERİSEV AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFARUK ERİSEV TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFARUK ERİSEV Doğum TarihiİrtibatFARUK ERİSEV Tedavi OlanlarSağlıkFARUK ERİSEV ÖzgeçmişFARUK ERİSEV BiyografiCerrahisiFARUK ERİSEV DoktordurFARUK ERİSEV Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFARUK ERİSEV TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFARUK ERİSEV Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,966 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır