Doktor Bilgileri

Dt. Faruk Demir
FARUK DEMİR (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FARUK DEMİR (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. FARUK DEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. FARUK DEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FARUK DEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FARUK DEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FARUK DEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FARUK DEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FARUK DEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.FARUK,  DEMİR,   İzmirFARUK DEMİR Muayene ÜcretiFARUK DEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFARUK DEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFARUK DEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFARUK DEMİR Hakkında BilgiYorumlarFARUK DEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFARUK DEMİR HakkındaFARUK DEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFARUK DEMİR ÖzgeçmişiFARUK DEMİR RandevuFARUK DEMİR MuayenehaneFARUK DEMİR Muayene ÜcretiFARUK DEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFARUK DEMİR BulGetirFARUK DEMİR NeredeCep NoFARUK DEMİR UzmanıFARUK DEMİR Özel MuayeneFARUK DEMİR NumarasıFARUK DEMİR Nerede ÇalışıyorFARUK DEMİR GörevliUzmanlıkAileFARUK DEMİR ŞikayetFARUK DEMİR ÖneriFARUK DEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarFARUK DEMİR KimdirSekreterHemşireFARUK DEMİR Yeni BilgileriFARUK DEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimFARUK DEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFARUK DEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFARUK DEMİR Doğum TarihiİrtibatFARUK DEMİR Tedavi OlanlarSağlıkFARUK DEMİR ÖzgeçmişFARUK DEMİR BiyografiCerrahisiFARUK DEMİR DoktordurFARUK DEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFARUK DEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFARUK DEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,638 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır