Doktor Bilgileri

Dt. F. Nigar Bulut
F. NİGAR BULUT (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor F. NİGAR BULUT (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. F. NİGAR BULUT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. F. NİGAR BULUT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor F. NİGAR BULUT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor F. NİGAR BULUT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor F. NİGAR BULUT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor F. NİGAR BULUT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor F. NİGAR BULUT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.F,  NİGAR,  BULUT,   İzmirF. NİGAR BULUT Muayene ÜcretiF. NİGAR BULUT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerF. NİGAR BULUT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriF. NİGAR BULUT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarF. NİGAR BULUT Hakkında BilgiYorumlarF. NİGAR BULUT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiF. NİGAR BULUT HakkındaF. NİGAR BULUT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıF. NİGAR BULUT ÖzgeçmişiF. NİGAR BULUT RandevuF. NİGAR BULUT MuayenehaneF. NİGAR BULUT Muayene ÜcretiF. NİGAR BULUT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraF. NİGAR BULUT BulGetirF. NİGAR BULUT NeredeCep NoF. NİGAR BULUT UzmanıF. NİGAR BULUT Özel MuayeneF. NİGAR BULUT NumarasıF. NİGAR BULUT Nerede ÇalışıyorF. NİGAR BULUT GörevliUzmanlıkAileF. NİGAR BULUT ŞikayetF. NİGAR BULUT ÖneriF. NİGAR BULUT EleştiriHastalıklarıYorumlarF. NİGAR BULUT KimdirSekreterHemşireF. NİGAR BULUT Yeni BilgileriF. NİGAR BULUT Hakkında BilgiCerrahHekimF. NİGAR BULUT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikF. NİGAR BULUT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviF. NİGAR BULUT Doğum TarihiİrtibatF. NİGAR BULUT Tedavi OlanlarSağlıkF. NİGAR BULUT ÖzgeçmişF. NİGAR BULUT BiyografiCerrahisiF. NİGAR BULUT DoktordurF. NİGAR BULUT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıF. NİGAR BULUT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirF. NİGAR BULUT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 8,178 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır