Doktor Bilgileri

Dt. F. Levent Tekin
F. LEVENT TEKİN (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor F. LEVENT TEKİN (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. F. LEVENT TEKİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. F. LEVENT TEKİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor F. LEVENT TEKİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor F. LEVENT TEKİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor F. LEVENT TEKİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor F. LEVENT TEKİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor F. LEVENT TEKİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.F,  LEVENT,  TEKİN,   İzmirF. LEVENT TEKİN Muayene ÜcretiF. LEVENT TEKİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerF. LEVENT TEKİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriF. LEVENT TEKİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarF. LEVENT TEKİN Hakkında BilgiYorumlarF. LEVENT TEKİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiF. LEVENT TEKİN HakkındaF. LEVENT TEKİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıF. LEVENT TEKİN ÖzgeçmişiF. LEVENT TEKİN RandevuF. LEVENT TEKİN MuayenehaneF. LEVENT TEKİN Muayene ÜcretiF. LEVENT TEKİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraF. LEVENT TEKİN BulGetirF. LEVENT TEKİN NeredeCep NoF. LEVENT TEKİN UzmanıF. LEVENT TEKİN Özel MuayeneF. LEVENT TEKİN NumarasıF. LEVENT TEKİN Nerede ÇalışıyorF. LEVENT TEKİN GörevliUzmanlıkAileF. LEVENT TEKİN ŞikayetF. LEVENT TEKİN ÖneriF. LEVENT TEKİN EleştiriHastalıklarıYorumlarF. LEVENT TEKİN KimdirSekreterHemşireF. LEVENT TEKİN Yeni BilgileriF. LEVENT TEKİN Hakkında BilgiCerrahHekimF. LEVENT TEKİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikF. LEVENT TEKİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviF. LEVENT TEKİN Doğum TarihiİrtibatF. LEVENT TEKİN Tedavi OlanlarSağlıkF. LEVENT TEKİN ÖzgeçmişF. LEVENT TEKİN BiyografiCerrahisiF. LEVENT TEKİN DoktordurF. LEVENT TEKİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıF. LEVENT TEKİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirF. LEVENT TEKİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,150 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır