Doktor Bilgileri

Dt. Enis Kiliç
ENİS KILIÇ (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ENİS KILIÇ (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ENİS KILIÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ENİS KILIÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ENİS KILIÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ENİS KILIÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ENİS KILIÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ENİS KILIÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ENİS KILIÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ENİS,  KILIÇ,   İzmirENİS KILIÇ Muayene ÜcretiENİS KILIÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerENİS KILIÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriENİS KILIÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarENİS KILIÇ Hakkında BilgiYorumlarENİS KILIÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiENİS KILIÇ HakkındaENİS KILIÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıENİS KILIÇ ÖzgeçmişiENİS KILIÇ RandevuENİS KILIÇ MuayenehaneENİS KILIÇ Muayene ÜcretiENİS KILIÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraENİS KILIÇ BulGetirENİS KILIÇ NeredeCep NoENİS KILIÇ UzmanıENİS KILIÇ Özel MuayeneENİS KILIÇ NumarasıENİS KILIÇ Nerede ÇalışıyorENİS KILIÇ GörevliUzmanlıkAileENİS KILIÇ ŞikayetENİS KILIÇ ÖneriENİS KILIÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarENİS KILIÇ KimdirSekreterHemşireENİS KILIÇ Yeni BilgileriENİS KILIÇ Hakkında BilgiCerrahHekimENİS KILIÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikENİS KILIÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviENİS KILIÇ Doğum TarihiİrtibatENİS KILIÇ Tedavi OlanlarSağlıkENİS KILIÇ ÖzgeçmişENİS KILIÇ BiyografiCerrahisiENİS KILIÇ DoktordurENİS KILIÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıENİS KILIÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirENİS KILIÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 12,627 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır