Doktor Bilgileri

Dt. Emine Ayfer Hocaoğlu
EMİNE AYFER HOCAOĞLU (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EMİNE AYFER HOCAOĞLU (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. EMİNE AYFER HOCAOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. EMİNE AYFER HOCAOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EMİNE AYFER HOCAOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EMİNE AYFER HOCAOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EMİNE AYFER HOCAOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EMİNE AYFER HOCAOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EMİNE AYFER HOCAOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.EMİNE,  AYFER,  HOCAOĞLU,   İzmirEMİNE AYFER HOCAOĞLU Muayene ÜcretiEMİNE AYFER HOCAOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEMİNE AYFER HOCAOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEMİNE AYFER HOCAOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEMİNE AYFER HOCAOĞLU Hakkında BilgiYorumlarEMİNE AYFER HOCAOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEMİNE AYFER HOCAOĞLU HakkındaEMİNE AYFER HOCAOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEMİNE AYFER HOCAOĞLU ÖzgeçmişiEMİNE AYFER HOCAOĞLU RandevuEMİNE AYFER HOCAOĞLU MuayenehaneEMİNE AYFER HOCAOĞLU Muayene ÜcretiEMİNE AYFER HOCAOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEMİNE AYFER HOCAOĞLU BulGetirEMİNE AYFER HOCAOĞLU NeredeCep NoEMİNE AYFER HOCAOĞLU UzmanıEMİNE AYFER HOCAOĞLU Özel MuayeneEMİNE AYFER HOCAOĞLU NumarasıEMİNE AYFER HOCAOĞLU Nerede ÇalışıyorEMİNE AYFER HOCAOĞLU GörevliUzmanlıkAileEMİNE AYFER HOCAOĞLU ŞikayetEMİNE AYFER HOCAOĞLU ÖneriEMİNE AYFER HOCAOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarEMİNE AYFER HOCAOĞLU KimdirSekreterHemşireEMİNE AYFER HOCAOĞLU Yeni BilgileriEMİNE AYFER HOCAOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimEMİNE AYFER HOCAOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEMİNE AYFER HOCAOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEMİNE AYFER HOCAOĞLU Doğum TarihiİrtibatEMİNE AYFER HOCAOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkEMİNE AYFER HOCAOĞLU ÖzgeçmişEMİNE AYFER HOCAOĞLU BiyografiCerrahisiEMİNE AYFER HOCAOĞLU DoktordurEMİNE AYFER HOCAOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEMİNE AYFER HOCAOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEMİNE AYFER HOCAOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 13,598 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır