Doktor Bilgileri

Dt. Elif Selin Gündüç
ELİF SELİN GÜNDÜÇ (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ELİF SELİN GÜNDÜÇ (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ELİF SELİN GÜNDÜÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ELİF SELİN GÜNDÜÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ELİF SELİN GÜNDÜÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ELİF SELİN GÜNDÜÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ELİF SELİN GÜNDÜÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ELİF SELİN GÜNDÜÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ELİF SELİN GÜNDÜÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ELİF,  SELİN,  GÜNDÜÇ,   İzmirELİF SELİN GÜNDÜÇ Muayene ÜcretiELİF SELİN GÜNDÜÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerELİF SELİN GÜNDÜÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriELİF SELİN GÜNDÜÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarELİF SELİN GÜNDÜÇ Hakkında BilgiYorumlarELİF SELİN GÜNDÜÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiELİF SELİN GÜNDÜÇ HakkındaELİF SELİN GÜNDÜÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıELİF SELİN GÜNDÜÇ ÖzgeçmişiELİF SELİN GÜNDÜÇ RandevuELİF SELİN GÜNDÜÇ MuayenehaneELİF SELİN GÜNDÜÇ Muayene ÜcretiELİF SELİN GÜNDÜÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraELİF SELİN GÜNDÜÇ BulGetirELİF SELİN GÜNDÜÇ NeredeCep NoELİF SELİN GÜNDÜÇ UzmanıELİF SELİN GÜNDÜÇ Özel MuayeneELİF SELİN GÜNDÜÇ NumarasıELİF SELİN GÜNDÜÇ Nerede ÇalışıyorELİF SELİN GÜNDÜÇ GörevliUzmanlıkAileELİF SELİN GÜNDÜÇ ŞikayetELİF SELİN GÜNDÜÇ ÖneriELİF SELİN GÜNDÜÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarELİF SELİN GÜNDÜÇ KimdirSekreterHemşireELİF SELİN GÜNDÜÇ Yeni BilgileriELİF SELİN GÜNDÜÇ Hakkında BilgiCerrahHekimELİF SELİN GÜNDÜÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikELİF SELİN GÜNDÜÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviELİF SELİN GÜNDÜÇ Doğum TarihiİrtibatELİF SELİN GÜNDÜÇ Tedavi OlanlarSağlıkELİF SELİN GÜNDÜÇ ÖzgeçmişELİF SELİN GÜNDÜÇ BiyografiCerrahisiELİF SELİN GÜNDÜÇ DoktordurELİF SELİN GÜNDÜÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıELİF SELİN GÜNDÜÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirELİF SELİN GÜNDÜÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,680 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır