Doktor Bilgileri

Dt. Edibe Gülçin Uysal
EDİBE GÜLÇİN UYSAL (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EDİBE GÜLÇİN UYSAL (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. EDİBE GÜLÇİN UYSAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. EDİBE GÜLÇİN UYSAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EDİBE GÜLÇİN UYSAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EDİBE GÜLÇİN UYSAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EDİBE GÜLÇİN UYSAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EDİBE GÜLÇİN UYSAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EDİBE GÜLÇİN UYSAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.EDİBE,  GÜLÇİN,  UYSAL,   İzmirEDİBE GÜLÇİN UYSAL Muayene ÜcretiEDİBE GÜLÇİN UYSAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEDİBE GÜLÇİN UYSAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEDİBE GÜLÇİN UYSAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEDİBE GÜLÇİN UYSAL Hakkında BilgiYorumlarEDİBE GÜLÇİN UYSAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEDİBE GÜLÇİN UYSAL HakkındaEDİBE GÜLÇİN UYSAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEDİBE GÜLÇİN UYSAL ÖzgeçmişiEDİBE GÜLÇİN UYSAL RandevuEDİBE GÜLÇİN UYSAL MuayenehaneEDİBE GÜLÇİN UYSAL Muayene ÜcretiEDİBE GÜLÇİN UYSAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEDİBE GÜLÇİN UYSAL BulGetirEDİBE GÜLÇİN UYSAL NeredeCep NoEDİBE GÜLÇİN UYSAL UzmanıEDİBE GÜLÇİN UYSAL Özel MuayeneEDİBE GÜLÇİN UYSAL NumarasıEDİBE GÜLÇİN UYSAL Nerede ÇalışıyorEDİBE GÜLÇİN UYSAL GörevliUzmanlıkAileEDİBE GÜLÇİN UYSAL ŞikayetEDİBE GÜLÇİN UYSAL ÖneriEDİBE GÜLÇİN UYSAL EleştiriHastalıklarıYorumlarEDİBE GÜLÇİN UYSAL KimdirSekreterHemşireEDİBE GÜLÇİN UYSAL Yeni BilgileriEDİBE GÜLÇİN UYSAL Hakkında BilgiCerrahHekimEDİBE GÜLÇİN UYSAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEDİBE GÜLÇİN UYSAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEDİBE GÜLÇİN UYSAL Doğum TarihiİrtibatEDİBE GÜLÇİN UYSAL Tedavi OlanlarSağlıkEDİBE GÜLÇİN UYSAL ÖzgeçmişEDİBE GÜLÇİN UYSAL BiyografiCerrahisiEDİBE GÜLÇİN UYSAL DoktordurEDİBE GÜLÇİN UYSAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEDİBE GÜLÇİN UYSAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEDİBE GÜLÇİN UYSAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 10,244 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır