Doktor Bilgileri

Dt. Diler Karakaya
DİLER KARAKAYA (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DİLER KARAKAYA (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. DİLER KARAKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. DİLER KARAKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DİLER KARAKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DİLER KARAKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DİLER KARAKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DİLER KARAKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DİLER KARAKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.DİLER,  KARAKAYA,   İzmirDİLER KARAKAYA Muayene ÜcretiDİLER KARAKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDİLER KARAKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDİLER KARAKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDİLER KARAKAYA Hakkında BilgiYorumlarDİLER KARAKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDİLER KARAKAYA HakkındaDİLER KARAKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDİLER KARAKAYA ÖzgeçmişiDİLER KARAKAYA RandevuDİLER KARAKAYA MuayenehaneDİLER KARAKAYA Muayene ÜcretiDİLER KARAKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDİLER KARAKAYA BulGetirDİLER KARAKAYA NeredeCep NoDİLER KARAKAYA UzmanıDİLER KARAKAYA Özel MuayeneDİLER KARAKAYA NumarasıDİLER KARAKAYA Nerede ÇalışıyorDİLER KARAKAYA GörevliUzmanlıkAileDİLER KARAKAYA ŞikayetDİLER KARAKAYA ÖneriDİLER KARAKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarDİLER KARAKAYA KimdirSekreterHemşireDİLER KARAKAYA Yeni BilgileriDİLER KARAKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimDİLER KARAKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDİLER KARAKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDİLER KARAKAYA Doğum TarihiİrtibatDİLER KARAKAYA Tedavi OlanlarSağlıkDİLER KARAKAYA ÖzgeçmişDİLER KARAKAYA BiyografiCerrahisiDİLER KARAKAYA DoktordurDİLER KARAKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDİLER KARAKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDİLER KARAKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 13,373 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır