Doktor Bilgileri

Dt. Dilek Demirhan
DİLEK DEMİRHAN (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DİLEK DEMİRHAN (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. DİLEK DEMİRHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. DİLEK DEMİRHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DİLEK DEMİRHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DİLEK DEMİRHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DİLEK DEMİRHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DİLEK DEMİRHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DİLEK DEMİRHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.DİLEK,  DEMİRHAN,   İzmirDİLEK DEMİRHAN Muayene ÜcretiDİLEK DEMİRHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDİLEK DEMİRHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDİLEK DEMİRHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDİLEK DEMİRHAN Hakkında BilgiYorumlarDİLEK DEMİRHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDİLEK DEMİRHAN HakkındaDİLEK DEMİRHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDİLEK DEMİRHAN ÖzgeçmişiDİLEK DEMİRHAN RandevuDİLEK DEMİRHAN MuayenehaneDİLEK DEMİRHAN Muayene ÜcretiDİLEK DEMİRHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDİLEK DEMİRHAN BulGetirDİLEK DEMİRHAN NeredeCep NoDİLEK DEMİRHAN UzmanıDİLEK DEMİRHAN Özel MuayeneDİLEK DEMİRHAN NumarasıDİLEK DEMİRHAN Nerede ÇalışıyorDİLEK DEMİRHAN GörevliUzmanlıkAileDİLEK DEMİRHAN ŞikayetDİLEK DEMİRHAN ÖneriDİLEK DEMİRHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarDİLEK DEMİRHAN KimdirSekreterHemşireDİLEK DEMİRHAN Yeni BilgileriDİLEK DEMİRHAN Hakkında BilgiCerrahHekimDİLEK DEMİRHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDİLEK DEMİRHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDİLEK DEMİRHAN Doğum TarihiİrtibatDİLEK DEMİRHAN Tedavi OlanlarSağlıkDİLEK DEMİRHAN ÖzgeçmişDİLEK DEMİRHAN BiyografiCerrahisiDİLEK DEMİRHAN DoktordurDİLEK DEMİRHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDİLEK DEMİRHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDİLEK DEMİRHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,524 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır