Doktor Bilgileri

Dt. Çiğdem Şakim
ÇİĞDEM ŞAKIM (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÇİĞDEM ŞAKIM (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ÇİĞDEM ŞAKIM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ÇİĞDEM ŞAKIM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÇİĞDEM ŞAKIM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÇİĞDEM ŞAKIM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÇİĞDEM ŞAKIM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÇİĞDEM ŞAKIM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÇİĞDEM ŞAKIM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ÇİĞDEM,  ŞAKIM,   İzmirÇİĞDEM ŞAKIM Muayene ÜcretiÇİĞDEM ŞAKIM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÇİĞDEM ŞAKIM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÇİĞDEM ŞAKIM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÇİĞDEM ŞAKIM Hakkında BilgiYorumlarÇİĞDEM ŞAKIM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÇİĞDEM ŞAKIM HakkındaÇİĞDEM ŞAKIM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÇİĞDEM ŞAKIM ÖzgeçmişiÇİĞDEM ŞAKIM RandevuÇİĞDEM ŞAKIM MuayenehaneÇİĞDEM ŞAKIM Muayene ÜcretiÇİĞDEM ŞAKIM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÇİĞDEM ŞAKIM BulGetirÇİĞDEM ŞAKIM NeredeCep NoÇİĞDEM ŞAKIM UzmanıÇİĞDEM ŞAKIM Özel MuayeneÇİĞDEM ŞAKIM NumarasıÇİĞDEM ŞAKIM Nerede ÇalışıyorÇİĞDEM ŞAKIM GörevliUzmanlıkAileÇİĞDEM ŞAKIM ŞikayetÇİĞDEM ŞAKIM ÖneriÇİĞDEM ŞAKIM EleştiriHastalıklarıYorumlarÇİĞDEM ŞAKIM KimdirSekreterHemşireÇİĞDEM ŞAKIM Yeni BilgileriÇİĞDEM ŞAKIM Hakkında BilgiCerrahHekimÇİĞDEM ŞAKIM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÇİĞDEM ŞAKIM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÇİĞDEM ŞAKIM Doğum TarihiİrtibatÇİĞDEM ŞAKIM Tedavi OlanlarSağlıkÇİĞDEM ŞAKIM ÖzgeçmişÇİĞDEM ŞAKIM BiyografiCerrahisiÇİĞDEM ŞAKIM DoktordurÇİĞDEM ŞAKIM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÇİĞDEM ŞAKIM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÇİĞDEM ŞAKIM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 6,715 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır