Doktor Bilgileri

Dt. Ciğdem Altinok
CİĞDEM ALTINOK (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CİĞDEM ALTINOK (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. CİĞDEM ALTINOK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. CİĞDEM ALTINOK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CİĞDEM ALTINOK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CİĞDEM ALTINOK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CİĞDEM ALTINOK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CİĞDEM ALTINOK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CİĞDEM ALTINOK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.CİĞDEM,  ALTINOK,   İzmirCİĞDEM ALTINOK Muayene ÜcretiCİĞDEM ALTINOK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCİĞDEM ALTINOK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCİĞDEM ALTINOK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCİĞDEM ALTINOK Hakkında BilgiYorumlarCİĞDEM ALTINOK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCİĞDEM ALTINOK HakkındaCİĞDEM ALTINOK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCİĞDEM ALTINOK ÖzgeçmişiCİĞDEM ALTINOK RandevuCİĞDEM ALTINOK MuayenehaneCİĞDEM ALTINOK Muayene ÜcretiCİĞDEM ALTINOK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCİĞDEM ALTINOK BulGetirCİĞDEM ALTINOK NeredeCep NoCİĞDEM ALTINOK UzmanıCİĞDEM ALTINOK Özel MuayeneCİĞDEM ALTINOK NumarasıCİĞDEM ALTINOK Nerede ÇalışıyorCİĞDEM ALTINOK GörevliUzmanlıkAileCİĞDEM ALTINOK ŞikayetCİĞDEM ALTINOK ÖneriCİĞDEM ALTINOK EleştiriHastalıklarıYorumlarCİĞDEM ALTINOK KimdirSekreterHemşireCİĞDEM ALTINOK Yeni BilgileriCİĞDEM ALTINOK Hakkında BilgiCerrahHekimCİĞDEM ALTINOK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCİĞDEM ALTINOK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCİĞDEM ALTINOK Doğum TarihiİrtibatCİĞDEM ALTINOK Tedavi OlanlarSağlıkCİĞDEM ALTINOK ÖzgeçmişCİĞDEM ALTINOK BiyografiCerrahisiCİĞDEM ALTINOK DoktordurCİĞDEM ALTINOK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCİĞDEM ALTINOK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCİĞDEM ALTINOK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,571 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır