Doktor Bilgileri

Dt. Cengiz Samur
CENGİZ SAMUR (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CENGİZ SAMUR (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. CENGİZ SAMUR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. CENGİZ SAMUR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CENGİZ SAMUR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CENGİZ SAMUR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CENGİZ SAMUR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CENGİZ SAMUR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CENGİZ SAMUR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.CENGİZ,  SAMUR,   İzmirCENGİZ SAMUR Muayene ÜcretiCENGİZ SAMUR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCENGİZ SAMUR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCENGİZ SAMUR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCENGİZ SAMUR Hakkında BilgiYorumlarCENGİZ SAMUR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCENGİZ SAMUR HakkındaCENGİZ SAMUR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCENGİZ SAMUR ÖzgeçmişiCENGİZ SAMUR RandevuCENGİZ SAMUR MuayenehaneCENGİZ SAMUR Muayene ÜcretiCENGİZ SAMUR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCENGİZ SAMUR BulGetirCENGİZ SAMUR NeredeCep NoCENGİZ SAMUR UzmanıCENGİZ SAMUR Özel MuayeneCENGİZ SAMUR NumarasıCENGİZ SAMUR Nerede ÇalışıyorCENGİZ SAMUR GörevliUzmanlıkAileCENGİZ SAMUR ŞikayetCENGİZ SAMUR ÖneriCENGİZ SAMUR EleştiriHastalıklarıYorumlarCENGİZ SAMUR KimdirSekreterHemşireCENGİZ SAMUR Yeni BilgileriCENGİZ SAMUR Hakkında BilgiCerrahHekimCENGİZ SAMUR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCENGİZ SAMUR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCENGİZ SAMUR Doğum TarihiİrtibatCENGİZ SAMUR Tedavi OlanlarSağlıkCENGİZ SAMUR ÖzgeçmişCENGİZ SAMUR BiyografiCerrahisiCENGİZ SAMUR DoktordurCENGİZ SAMUR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCENGİZ SAMUR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCENGİZ SAMUR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,550 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır