Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Ali Bereketoğlu
Mehmet Ali Bereketoğlu (Adana Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Ali Bereketoğlu (Adana Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Mehmet Ali Bereketoğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Mehmet Ali Bereketoğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet Ali Bereketoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet Ali Bereketoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet Ali Bereketoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet Ali Bereketoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet Ali Bereketoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Mehmet,  Ali,  Bereketoğlu,   AdanaMehmet Ali Bereketoğlu Muayene ÜcretiMehmet Ali Bereketoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Ali Bereketoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Ali Bereketoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Ali Bereketoğlu Hakkında BilgiYorumlarMehmet Ali Bereketoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Ali Bereketoğlu HakkındaMehmet Ali Bereketoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Ali Bereketoğlu ÖzgeçmişiMehmet Ali Bereketoğlu RandevuMehmet Ali Bereketoğlu MuayenehaneMehmet Ali Bereketoğlu Muayene ÜcretiMehmet Ali Bereketoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Ali Bereketoğlu BulGetirMehmet Ali Bereketoğlu NeredeCep NoMehmet Ali Bereketoğlu UzmanıMehmet Ali Bereketoğlu Özel MuayeneMehmet Ali Bereketoğlu NumarasıMehmet Ali Bereketoğlu Nerede ÇalışıyorMehmet Ali Bereketoğlu GörevliUzmanlıkAileMehmet Ali Bereketoğlu ŞikayetMehmet Ali Bereketoğlu ÖneriMehmet Ali Bereketoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Ali Bereketoğlu KimdirSekreterHemşireMehmet Ali Bereketoğlu Yeni BilgileriMehmet Ali Bereketoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Ali Bereketoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Ali Bereketoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Ali Bereketoğlu Doğum TarihiİrtibatMehmet Ali Bereketoğlu Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Ali Bereketoğlu ÖzgeçmişMehmet Ali Bereketoğlu BiyografiCerrahisiMehmet Ali Bereketoğlu DoktordurMehmet Ali Bereketoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Ali Bereketoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Ali Bereketoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinVeSinirHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 59,047 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır